Незалежна оцінка нерухомості (спеціальний експерт)

Зверніться до спеціалізованих установ України Універсальна біржа для незалежної (спеціалізованої) оцінки нерухомості. Ми допомагаємо визначити ринкову вартість об’єктів нерухомості (офісів, складів, вилок, магазинів, промислових комплексів тощо).

Як і коли проводиться незалежна оцінка (спеціальний експерт)?

Спеціалізований експерт-оцінювач визначає вартість об’єкта, будь то квартира, автомобіль, цінні папери чи інше, виходячи із значного набору показників. У цьому випадку значення кожного з цих показників у кінцевій оцінці різне. Люди рідка замислюються про це, але однакові показники можуть мати різне значення для різних об’єктів. Наприклад, просторий багажник важливий для сімейного автомобіля і не такий важливий для представницького седана. Низька витрата палива важлива для менш дорогого хетчбека, ніж розкішний позашляховик.

Звичайно, вартість об’єкта можна оцінити без фахівця. Наприклад, ви можете переглядати подібні оголошення в Інтернеті та встановлювати ціни на їх основі. Однак результат, який може забезпечити якісну експертну оцінку фахівців, часто здатний значно збільшити собівартість продажів або зменшити вартість придбання. Справа в тому, що фахівець допоможе вам визначити сильні та слабкі сторони вашої пропозиції.

Витрачаючи дуже мало часу і грошей, часто вдається значно покращити об’єкт продажу, значно збільшивши його ринкову вартість і залучивши покупців. Є ще один дуже важливий момент. Виправлення виявлених оцінювачем недоліків роззброїть покупця і позбавить його можливості вести переговори.

Оцінка нерухомості спрямована на визначення ринкової вартості майнових прав чи інших майнових прав. Підтвердження вартості об’єкта вимагається під час реєстрації договору та у важливих нотаріальних справах. Фахівці проводять спеціальну оцінку експертами та надають точну інформацію про ринкову вартість об’єкта. Місто користується попитом на нерухомість. Ця послуга також потрібна в таких випадках:

  • розподіл нерухомості;
  • отримати позику;
  • спадкування майна;
  • оподаткування акцій;
  • визначити страхову суму;
  • вирішення юридичних суперечок.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте професійну думку https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/ekspertna-otsinka-neruhomosti-u-kyevi/. Під час оцінювання оцінювачі використовують лише постійно вдосконалювані робочі методи та прийоми. Це гарантія короткострокових результатів. Аналіз проводиться незалежним експертом, після чого виключено шахрайство. Наша команда включає кваліфікованих оцінювачів з ліцензіями та сертифікатами, які демонструють їх професійну кваліфікацію.